شهر بام

بجنورد-اسفراین-بام

تل
تل
تل
تل
تل
تل
تل
تل
تل
تل
تل
تل
تل
تل
درباره وبلاگ

مدیر وبلاگ: فیض اله حاجی زاده
با سلام. ورود شما را به بام91 خوش آمد عرض میکنیم. و از اینکه با قدوم مبارکتان وبلاگ ما را مزین فرمودید متشکریم. امیدوارم بام91 پلی جهت شناسایی شهر تاریخی بـــــــــام برای خوانندگان باشد. بی گمان نظرات و راهنمایی های شما عزیزان ما را در جهت ارتقاء سطح وبلاگ یاری خواهد نمود و به سوی هر چه بهتر شدن وبلاگ سوق خواهد داد. در ضمن شما می توانید مطالب خود را به ایمیل وبلاگ ارسال کنید تا به اسم خودتان در وبلاگ قرار دهیم. امیدوارم کمبود ها را بر ما ببخشید و در پیشرفت و گسترش وبلاگ مارا یاری کنید.
حسین نصرتی:
phone number: 09391933379
فیض اله حاجی زاده
phone number: 09370633445
ایمیل وبلاگ بام91
Email :baam_1391@yahoo.com
با تشکر خرداد 91
فیحا
مقام معظم رهبری
 عکس زیر مربوط به عاشورا 91 در بام می باشد  و با توجه به درخواست آقای سید مجتبی جعفری از بنده، این عکس را در وبلاگ قرار دادم .

 خیابان کشاورز- مقابل الکتریکی هانی

 


موضوعات مرتبط: عاشورای حسینی 91، در خواست های شما
[ یکشنبه بیست و چهارم دی ۱۳۹۱ ] [ 17:8 ] [ فیض اله ]

 
موضوعات مرتبط: عاشورای حسینی 91
[ سه شنبه چهاردهم آذر ۱۳۹۱ ] [ 12:54 ] [ فیض اله ]
مکان (خیابان حافظ - حافظ 6) 
موضوعات مرتبط: عاشورای حسینی 91
[ چهارشنبه هشتم آذر ۱۳۹۱ ] [ 7:30 ] [ فیض اله ]
به عنوان یک هم روستایی از آقای غلام نوروزی که واقعا نظم خاصی در هیئت جوانان محبان الحسین (ع) بام  ایجاد کرده بودند تشکر ویژه میکنم .ایشان نقش موثری در طبل زنی هیئت ...دارند و از خدای منان برای ایشان و همه خادمین محترم حسینی، توفیق خدمتگزاری مخلصانه در راه ترویج آموزه های امام حسین (ع) را مسئلت می نمایم.                                                                                التماس دعا


موضوعات مرتبط: عاشورای حسینی 91
[ چهارشنبه هشتم آذر ۱۳۹۱ ] [ 7:27 ] [ فیض اله ]

موضوعات مرتبط: عاشورای حسینی 91
[ چهارشنبه هشتم آذر ۱۳۹۱ ] [ 7:0 ] [ فیض اله ]
دور میدان
موضوعات مرتبط: عاشورای حسینی 91
[ چهارشنبه هشتم آذر ۱۳۹۱ ] [ 6:59 ] [ فیض اله ]

مراسم عزاداری عاشورا، ساعت 8 صبح روز یکشنبه 5 آبان از مقابل مسجد قمر بنی هاشم (معروف به مسجد حاج عباس حاجی زاده) با حضور اهالی روستای بام آغاز گردید. در این مراسم عزاداری، هیئت جوانان محبان الحسین (ع) بام همچون سالهای گذشته مسیرهای از پیش تعیین شده را طی نمود. و گروهی از سیدهای بام(معروف به آقالا) طبق سنت های هر ساله، پیش رو هیئت بودند. و در سوی دیگر مراسم علم ها و علامت ها بودند و نیز عده ای از افراد مشغول زنجیر زنی بودند که مراسم عزاداری با مداحی آقایان: مجتبی وعلیرضا رضاپور، محمد حاجی زاده، جواد و احمد محمدی، مسلم غفاری، تقی فریدی، مجتبی قنبری، ابوالفضل ابراهیمی، حسن عباسی و ... همراه بود و سرانجام مراسم عزاداری روز عاشورا با روضه خوانی شیخ احمد مقصودی به پایان رسید. یکی از نقاط قوت این مراسم این بود که، با موافقت کارگردان شبیه خوانی برای اولین بار طی سال های اخیر، اول نماز ظهر عاشورا  به امامت روحانی بام، حاج آقای عمارلو برگزار شد و سپس مراسم شبیه خوانی اغاز شد. پس از اتمام مراسم شبیه خوانی عزاداران به سوی مزار شهدا رهسپار شدند . 
در پایان از همه عزیزانی که تلاش نمودند تا مراسم های عزاداری به نحو احسن برگزار شود به عنوان یه هم روستایی تشکر میکنم انشالله سعی میکنم فیلم وعکس های مربوطه به عاشورای حسینی را در اسرع وقت در وبلاگ بام 91 قرار دهم.
                                                                            
                                                                                           التماس دعا    

 


موضوعات مرتبط: عاشورای حسینی 91
[ یکشنبه پنجم آذر ۱۳۹۱ ] [ 19:1 ] [ فیض اله ]

کدستان

 • برچسب ها
 • بامیها
 • نويسندگان بام91
 • با روستاها
...


 •  
  اسامي کاربران بام 91
  شما هم ميتوانيد نفر بعدي باشيد
  براي ثبت نام در ليست کاربران لطفا با نام و نام خانوادگي اصلي خود نظر بگذاريد.
  جهت اطلاع اسامي خانم ها را به صورت مخفف درج مينمايیم.